Ukraine Today

СтруміньUA :: Українське ТБ Онлайн. Ukraine Today (укр. Україна сьогодні) — український інформаційний телеканал, мовлення якого розпочалось 24 серпня 2014 року по всій території Європи.


Це перший український телеканал, який цілодобово мовитиме англійською, згодом — російською, також розглядається німецькомовний варіант. Каналу пророкують яскравий старт, а також можливість стати «своїм CNN» у Східній Європі

Генеральним продюсером телеканалу призначено Тетяну Пушнову, яка з вересня 2011 року обіймає посаду шеф-редактора ТСН. Головним редактором став Пітер Дікенсон — засновник журналу What's On та екс-головний продюсер телеканалу Jewish News One.

Канал доступний через супутник Hot Bird, а також онлайн через офіційний сайт і YouTube-канал.

На початках в ефірі Ukraine Today виходитимуть півгодинні інформаційні блоки із загальним випуском новин плюс новини культури, спорту, бізнесу тощо. Від початку 2015 року телеканал планує відкрити власну студію, з якої виходитимуть прямоефірні випуски новин з ведучими у студії і ток-шоу. Крім України у фокусі «UT» будуть Польща, країни Балтії та Росія.

На відміну від більшості інтернет і ефірних європейських телеканалів, Ukraine Today не дає можливості для зворотного зв'язку