UATV

СтруміньUA :: Українське ТБ Онлайн. Телеканал УТР став UATV
Український державний телеканал "UTR" (Державна телерадіокомпанія "Всеукраїнська служба" Українського телебачення і радіомовлення ") змінив логотип UTR на UATV (логотип UA буде використовуватися в ефірі). Відповідні зміни до ліцензій компанії були зроблені Національною радою з питань телебачення та радіомовлення на зустрічі 17 вересня.

За словами генерального директора УТР Михайла Шматова, логотип UA буде відображатися в ефірі, а UATV - це додаткова торгова марка, що належить компанії. У ліцензованому випадку телекомпанії заявлено, що компанія подала заявки на видачу патентів України на промислові знаки UA та UA / TV та отримала рукописні фотографії Укрпатенту 15 та 16 вересня.

Також Національна рада змінила ліцензію УТР як частину власника (замість Державного комітету телебачення та радіомовлення власник став Міністерством інформаційної політики) та редакцією. З редколегії Дмитро Кравченко, Ігор Толстих, Сергій Абрамов, Михайло Шматов, Микола Шкарбан, Володимир Земляни, Тамара Карпенко та Петро Марчук вийшли з редакції. Натомість до редакції приєдналися Юлія Татарченко, Світлана Махоко, Марія Кірсанова, Наталія Бойчук, Ярослав Гурбик, Олександр Панченко, Вадим Крамар, Джулія Куліш.

Михайло Шматов зазначив, що нова концепція програми трансляції UATV, яка буде представлена ​​найближчим часом, зараз вдосконалюється.

Нагадаємо, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 червня ДТРК "Всесвітня служба УТР" перейшла від Державного комітету телебачення і радіомовлення до керівництва Міністерства інформаційної політики. Новий логотип українського каналу підбурювання до УАТВ був представлений на засіданні Кабінету Міністрів України 28 серпня. Гасло каналу - "Завжди далі".