Телеканал Надія

Струмінь UA :: Українське ТБ Онлайн. «Надія» - перший український християнський телеканал. 

"Надія" - перший Український християнський телеканал. Телеканал бачить місію досягнення сучасного суспільства новим, це має змушують, щоб поліпшити життя. Мета -, щоб запропонувати позитивну відеоінформацію для усіх верств населення і різних поколінь. Програма каналу виходять Російські і Українські мови.

10.09.2012 Національна порада щодо телебачення питань і передачі телеканалу "Надія" була видано ліцензію до цілодобового супутникового мовлення на 10. Телеканал "Надія" відзначається в 2012 в Києві. Від березня, 1, 2013 новий телеканал "Надія" починає цілодобовий переклад на компаньйон Astra 4A(Сіріус).

Телеканал пропонує велику різноманітність програм - духовно-освітній, для дітей і молоді, про сім'ю, здоров'я, творчі програми - за допомогою цього аудиторія зможе поглибити в пізнанні біблейської правди, бути учасником того, що цікавить життєвих історій, щоб відправитися з героями дитини в захопленні подорожей, щоб затопити у світі музики, дізнаються про події у світі і Україну в позитивній перспективі.

Серед постійних програм це є запропонував телеканалом "Надія", спеціальне місце - зайняті серії документальних фільмів ".є Любов", щоденний уранішній програмний "Ранок Надії" з тим, що цікавить, що очолює "Аксіому, люблять", "Кулінарочка"; програма для підлітків "ЧП "; програми "Удивительные факты", "Мозаїка батьківства" і інші. Ці програми аудиторія може подивитися не лише через компаньйона, але і на регіональних каналах і в кабельних мережах України