.‎ > ‎

Іл-76 збили біля Луганська через зраду – генерал Кузьмук :: Радіо Свобода

опубліковано 3 лип. 2014 р., 10:27 user. STRUM.IN.ua   [ оновлено 3 лип. 2014 р., 10:27 ]


Гість «Вашої Свободи»: Олександр Кузьмук, генерал армії, екс-міністр оборони України, член парламентського комітету з питань національної безпеки.

Олександр Лащенко: Триває протистояння в зоні проведення АТО на сході України. Бої між силами АТО і проросійськими бойовиками відбуваються зараз практично на околицях обласного центру – Луганська. Українські силовики підійшли впритул до міста з кількох сторін, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Зі свого боку, сепаратисти чинять запеклий опір. За свідченням очевидців, вони вже традиційно розміщуються у житлових кварталах.

Водночас минулої ночі група терористів чисельністю близько 1,5 сотні осіб на автотранспорті намагалися прорватися через блокпост сил АТО в районі Сватова Луганщини. Силовики відкрили вогонь, знищивши за допомогою озброєння БМП вантажівку на чолі колони нападників. Бойовики розбіглися. Повідомляють в «Інформаційному спротиві».

Хоча загалом минула ніч пройшла відносно спокійно в зоні проведення АТО на сході України. Ключове слово у цьому словосполученні «відносно». Тому що взагалі без боїв, без пострілів вже давно жодна ніч у цьому районі не проходить.

Пане Кузьмук, на Вашу думку, ефективно зараз здійснюється АТО на сході України?
http://www.radiosvoboda.org/