.‎ > ‎

ФІФА підписала контракт із «Газпромом», а FARE має стосунок до агентів Кремля – депутат Мірошниченко :: Радіо Свобода

опубліковано 18 жовт. 2013 р., 11:56 user. STRUM.IN.ua

Гості «Вашої Свободи»: Ігор Мірошниченко, народний депутат (ВО «Свобода»); Яна Салміна, співавтор законопроекту щодо забезпечення громадського порядку під час футбольних матчів.

Інна Кузнецова: Україна оскаржуватиме рішення Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА), яка днями дискваліфікувала стадіон «Арена Львів» на відбіркові матчі за участю Національної збірної до 2018 року і оштрафувала Федерацію футболу України на 45 тисяч швейцарських франків за поведінку вболівальників збірної України з футболу під час матчу «Україна – Сан-Марино», що відбувався у Львові 6 вересня.

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков перебуває зараз у Швейцарії, щоб подати апеляцію. Хоча подати апеляцію поки що і неможливо. Про це говорив учора віце-президент Федерації футболу України пан Стороженко, тому що немає ще мотивувальної частини і повністю рішення немає.

Дехто говорить про те, що рішення ФІФА – це ознака ставлення до України, як до країни третього світу, бо, мовляв, якби так поводилися вболівальники збірних Франції, Великобританії чи Іспанії, то вердикт, мовляв, був би не таким.

Багато розмов про це.

Пане Мірошниченко, те, що закидають українській збірній, українському футболу, Федерації футболу України стосовно правил, що порушено?


Джерело: www.radiosvoboda.orgComments