.‎ > ‎

Дискусію, йти Україні наліво чи направо, нав’язала Москва – Огризко :: Радіо Свобода

опубліковано 26 серп. 2013 р., 10:00 user. STRUM.IN.ua

Гості «Вашої Свободи»: Володимир Огризко, екс-міністр закордонних справ України; Василь Німченко, заступник голови ВГО «Український вибір», колишній суддя Конституційного суду України.

Ірина Штогрін: Нагадаю вам, шановні слухачі, що Україна зараз на такому роздоріжжі між ЄС і Митним союзом або ж мрією Володимира Путіна – Євразійським союзом.

Вибір непростий для Віктора Януковича. Але на вересневому саміті у Вільнюсі має остаточно Україна вирішити, чи підпише угоду про асоціацію з ЄС.

Митний союз, де майже всі розуміють російську, а відтак і президента Путіна, чи ЄС, де розмовляють багатьма мовами і рішення ухвалюють колегіально? Це рішення не лише української влади, а це рішення має ухвалювати і український народ. 

До цього апелюють соратники Віктора Януковича, які вирішили полегшити вибір президенту. І вчора заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Олег Царьов заявив, що, мовляв, підписати угоду про асоціацію з ЄС неможливо, оскільки цьому суперечать чинні норми української Конституції. Якщо Конституцію змінять, а це процес довгий, то тоді так. 

Пане Огризко, на Вашу думку, чи має Олег Царьов підстави у цьому питанні опиратися саме на Конституцію?


...


Джерелоwww.radiosvoboda.org
Володимир Огризко
Comments