.‎ > ‎

Церква допомагає армії України – протоієрей Трофимлюк :: Радіо Свобода

опубліковано 25 квіт. 2014 р., 13:18 user. STRUM.IN.ua

Гості «Вашої Свободи»: протоієрей Олександр Трофимлюк, перший проректор Київської православної богословської академії, голова Видавничого управління УПЦ Київського патріархату, заступник голови Синодального управління у справах духовної освіти.

Ірина Штогрін: На час Великодніх свят було якось домовлено про те, що всі автомати, всі засоби впливу тяжкого на людей мають бути заборонені, щоб люди Великодні свята зустріли у мирі і могли подумати про те, як жити далі.

На жаль, перемир’я було порушене. І російські ЗМІ стверджують, що, мовляв, націоналісти нападали на людей на сході України. У той же час прямих доказів цього немає, лише якісь документи, якісь листівки «Правого сектору» були розкидані навколо спалених авто.

Натомість Міноборони України попереджає, що провокації проти військовослужбовців України, які здійснюються за прямої участі і при спостереженні журналістів російських телеканалів, будуть мати негативні наслідки. Тому що, як тільки відбувається якийсь напад на військову частину або на військовослужбовців України, відразу ж з’являються представники російських телеканалів, і це потім видається у прямий ефір.

При такій ситуації, коли провокації і диверсії, що можуть зробити люди, які за жодних обставин не хотіли би брати в руки зброю задля того, щоб був мир, отче Олександре?


Джерело: http://www.radiosvoboda.org/Comments