.‎ > ‎

Бойовики забороняють українському духовенству служити в храмах Луганщини – Філарет :: Радіо Свобода

опубліковано 3 лип. 2014 р., 10:37 user. STRUM.IN.ua   [ оновлено 3 лип. 2014 р., 10:38 ]Гість «Вашої Свободи»: предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет

Олександр Лащенко: Президент України Петро Порошенко оголосив уже кілька днів тому свій мирний план, запроваджене перемир’я. Українські силовики тільки у відповідь відкривають вогонь на Сході України.

Натомість бойовики, незважаючи на те, що вони теж нібито пристали під час переговорів у Донецьку до цього перемир’я, постійно атакують, немає жодної доби, щоб вони не атакували українські блокпости. Збили український гелікоптер, є дев’ять жертв серед українських силовиків. Захоплюють заручників, лік яких уже йде на десятки на Донеччині і на Луганщині. Й інші дії чинять.

Владико, звісно, церква може і зобов’язана закликати тільки до пошуку мирного розв’язання ситуації. Але ми бачимо, що, на жаль, принаймні на сьогодні, тільки силовий варіант залишається, інакше ця «сепаратистська зараза», як попереджає переважна більшість оглядачів, розповзеться далі зі Сходу України? Що в такій ситуації робити? Як тут обрати між тим, що треба дати відсіч озброєним сепаратистам і все ж таки домогтися будь-якою ціною миру для держави?


http://www.radiosvoboda.org/