.‎ > ‎

Блефуючи і з ЄС, і з Росією, Янукович ризикує програти – політолог :: Радіо Свобода

опубліковано 19 лист. 2013 р., 12:42 user. STRUM.IN.ua

Гості «Вашої Свободи»: Віктор Мироненко, керівник Центру українських досліджень Інституту Європи Російської академії наук; Володимир Фесенко, керівник Центру прикладних політичних досліджень «Пента».

Віталій Портников: Українська європейська інтеграція і російський чинник – тема, яка жваво обговорюється всі останні тижні.

Після двох зустрічей президентів України і Росії Віктора Януковича і Володимира Путіна вона стала вже такою, я сказав би, «гарячою», особливо після того, як усі переконалися, що про останню зустріч президентів не можна дізнатися не те що деталей, а й навіть місця проведення, чи була насправді ця зустріч.

До цього дня ми маємо тільки повідомлення прес-служб, які з них буквально витягнули мої колеги, тому що ніяких повідомлень про це ніхто не збирався робити.

Панове, чи дійсно відбувається новий поворот в українській зовнішній політиці – з європейського вектора на євразійський? Чи це нові маневри українського президента, який використовує Кремль і Брюссель з якоюсь своєю, тільки йому одному зрозумілою метою?Джерело: www.radiosvoboda.org


Comments