.‎ > ‎

Бійню в центрі Одеси влаштували терористи – Ройтбурд :: Радіо Свобода

опубліковано 10 трав. 2014 р., 10:54 user. STRUM.IN.ua   [ оновлено 10 трав. 2014 р., 10:54 ]

Гості «Вашої Свободи»: Віктор Пушкар, соціальний психолог; Олександр Ройтбурд, український художник.

Олександр Лащенко: 43 людини загинуло, 160 –поранено, за даними міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Такими є наслідки останніх подій в Одесі кількох днів. Фактично це вже половина Небесної Сотні. Якщо можна вживати такий термін. Те, що сталося 2 травня в Будинку профспілок в Одесі. І це було спровоковано певними силами. Те, що відбулося наприкінці у Будинку профспілок, то це був кінцевий результат. Були ще сутички в самій Одесі.

Учора, напередодні, на щастя, обійшлося без жертв і поранених, адже теж була дуже напружена ситуація. Після нападу проросійських сил на будівлю Одеського міського управління міліції звільнили 67 осіб, затриманих після подій 2 травня. Причому міліція і прокуратура намагаються перекласти відповідальність за це звільнення одна на одну. Хоча вже є черговий очільник міліції, призначений вже з іншого міста. Сподіваємося, що він нарешті може якось посприяти наведенню ладу.

Є заява керівника облдержадміністрації. Є заяви представників влади у Києві. Загалом багато чого є. Але ніхто не може гарантувати, що такі події або в Одесі, або тим більше в інших містах України, зокрема сходу, не повторяться. На жаль.

Пане Олександре, як Ви вважаєте, те, що сталося в Одесі, – прикрість чи свідома провокація, яка, на жаль, справді може повторитися і в Одесі, і в таких гарячих точках України?http://www.radiosvoboda.org/