.‎ > ‎

Янукович сам не знає, чи підпише угоду про асоціацію з ЄС – експерт :: Радіо Свобода

опубліковано 23 лист. 2013 р., 10:16 user. STRUM.IN.ua
Гості «Вашої Свободи»: Віталій Бала, політтехнолог, директор Агентства моделювання ситуації; Олександр Сушко, науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва.

Олександр Лащенко: У Верховній Раді вкотре намагаються сьогодні знайти компроміс у так званому «питанні Тимошенко».

Сьогодні депутати не підтримали порядок денний на 19-22 листопада. І спікер Володимир Рибак звинуватив опозицію в небажанні ухвалювати законопроект, який би дозволив виїхати на лікування за кордон ув’язненому екс-прем’єру Юлії Тимошенко.

А як зазначив Радіо Свобода народний депутат від «Батьківщини» Олександр Турчинов, опозиційні фракції не проголосували за порядок денний, бо закони про євроінтеграцію не потребують повторного внесення до нього. «Опозиція вимагає негайно голосувати закон про звільнення Тимошенко», – наголосив Турчинов.

Політичне рішення щодо можливості лікування ув’язнених за кордоном має бути у рамках закону і не для однієї людини. Заявив також сьогодні генеральний прокурор України Віктор Пшонка. За його словами, у світі немає жодної держави, де діяв би подібний закон, і Україна перша хоче прописати такі законодавчі норми.

Про це ж заявив у коментарі Радіо Свобода член робочої групи з підготовки законопроекту про лікування засуджених за кордоном, депутат Партії регіонів Володимир Олійник.

...


Джерело: www.radiosvoboda.org

Comments