.‎ > ‎

Янукович не хоче бути підлеглим Путіна? :: Радіо Свобода

опубліковано 26 серп. 2013 р., 10:03 user. STRUM.IN.ua

Гості «Вашої Свободи»: Олександр Палій, історик, політолог; Володимир Фесенко, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента».

Олександр Лащенко: Сьогодні минає рівно п’ять років від тоді, як почалася війна «8-8-8». Збройний конфлікт, який стався у серпні 2008-го року між Грузією, з одного боку, і Південною Осетією та Абхазією, а передусім Росією – з іншого.

У підсумку Грузія втратила п’яту частину своєї території. І ця війна досі дається взнаки не тільки для самої Грузії, а й для всього так званого пострадянського простору.

Наскільки ж захищений він, передусім Україна, яка залишається його частиною, від можливих так званих «примусів до миру» (це цитата слів уже колишнього президента Росії Дмитра Медведєва, коли у розпал подій тієї війни він говорив, що мовляв, Грузію варто «примусити до миру», і воно було здійснене, зрештою), а чи, можливо, «примусів до Митного союзу», до Євразійського простору, до «русского мира» зрештою?

Чи побоюватися тут і немає чого через ці 5 років? І війна «8-8-8» виявиться останнім настільки гострим конфліктом між різними пострадянськими державами?

...


Джерелоwww.radiosvoboda.org

Comments