.‎ > ‎

Якщо Вільнюський саміт зірветься, Янукович буде посміховиськом – аналітик :: Радіо Свобода

опубліковано 15 лист. 2013 р., 08:04 user. STRUM.IN.ua

Гості «Вашої Свободи»: Володимир Горбач, політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва.

Олександр Лащенко: Сьогодні вимальовується не нудний, так би мовити, політичний день.

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради біля парламентської трибуни опозиція вже розгорнула великий напис «Юлі – волю!». Опозиція закликала нардепів негайно ухвалити законопроект, бодай один із чотирьох, який дозволить лікування екс-прем’єру, котра досі перебуває за ґратами, за кордоном.

Питання звільнення колишнього глави уряду України в ЄС називають визначальним для підписання угоди про асоціацію. Київ планує, якщо це вдасться, зрештою, підписати такий документ на саміті у Вільнюсі наприкінці цього місяця. Залишилися лічені тижні.

Перед будівлею Верховної Ради сьогодні мітингують знову ж таки опозиціонери, наполягаючи, що далі нема куди тягнути з вирішенням цього питання.

А у Партії регіонів уже заявили, що не підтримають жоден із законопроектів про лікування ув'язнених за кордоном, у тому числі той, що підготувала позафракційний народний депутат Анжеліка Лабунська. Цей документ раніше підтримали спостерігачі від Європарламенту Кокс і Квасневський, які вкотре намагаються допомогти вирішити проблему.

Невирішення «проблеми Тимошенко» дозволить все-таки підписати угоду між Україною і Європейським Союзом чи все це зірветься?

Сьогодні один із лідерів опозиції Арсеній Яценюк наголосив, що часу на ухвалення позитивного рішення стосовно лікування Юлії Тимошенко за кордоном уже немає і треба щось робити, треба щось ухвалювати.


Джерело: www.radiosvoboda.org


Comments