.‎ > ‎

Якщо Тимошенко залишать у тюрмі, підписання угоди з ЄС не буде – Валерій Чалий :: Радіо Свобода

опубліковано 15 лист. 2013 р., 08:07 user. STRUM.IN.ua

Гості «Вашої Свободи»: Валерій Чалий, заступник генерального директора Центру Разумкова, заступник міністра закордонних справ України (2009-2010 роки).

Віталій Портников: Якраз у ці хвилини стало відомо, що міжнародні посередники, колишній президент Польщі Александр Квасневський і колишній голова Європарламенту Пат Кокс, залишили будівлю Верховної Ради України. Таким чином закінчилися ранкові консультації, які проводилися між представниками фракцій у Верховній Раді. Президент Квасневський порадив журналістам дивитися, як будуть голосувати фракції в залі.

Маємо сказати, пане Чалий, що ми на відміну від журналістів можемо не дивитися на результати голосування, тому що депутатів від Партії регіонів практично вже немає в Києві. Вони залишили також парламент. Так що там немає кому голосувати, чесно кажучи. Навіть якщо уявити собі щось неймовірне, що якісь рішення ухвалені, вони все рівно не можуть бути прийняті, тому що немає для цього достатньої кількості депутатів у залі засідань Верховної Ради. Це теж факт, який треба повідомити слухачам.

Це означає, що ніяких рішень, які пов’язані з європейською інтеграцією України, наскільки я розумію (може, Ви мене спростуєте), сьогодні ухвалено бути не може. І не зрозуміло, чи будуть вони ухвалені взагалі.


Джерело: www.radiosvoboda.orgComments