Сковорода Радіо

СтруміньUA :: Сковорода «Радіо вільних людей».

Радіо вільних людей

Радіо "Сковорода" - це українська недержавна радіостанція, заснована у Львові чотирма однодумцями (Андрій Чеймс, Володимир Беглов, Мар'яна Романяк та Артем Галицький), які до цього часу працювали в різних засобах масової інформації, включаючи радіостанції: FM Галичина, "Vogue" "," РадіоМан "," Львівська хвиля ", телеканал" Львів ".
Станція була заснована 15 вересня 2015 р., Повноцінне мовлення почалося в жовтні того ж року. Як основу назви бере Григорій Сковорода, самі засновники коментують своє ім'я: "Ми зупинилися на фігурі Сковороди, тому що свого часу він був таким новатором і навіть у певному сенсі істериком".
Одне з завдань радіо - формування класичного представлення української моди та прогресивності. Формат повітря в даний час дуже вільний, кожен може зателефонувати до програми, якщо вони мають навички і мають щось сказати слухачам. Українські, за словами засновників, радіо має "стати модним".
За перший тиждень роботи станція нараховувала 14 тисяч слухачів ефіру [1]. Музичний редактор ефіру Артем Галицький приділяє велику увагу не лише відомим виконавцям, але й новим українським іменам, які ще невідомі загальній аудиторії слухачів.