Радіо «Промінь»

СтруміньUA :: Українське ТБ Онлайн Другий канал суспільного мовника радіо "Промінь"

Другий канал громадського лінгвіста radio "Рея" почав роботу над відношенням власного вибору найсвіжіших пісень Українських музикантів. Творча команда радіостанції забирає десять нових пісень на певних критеріях якості і ротує їх в ефірі впродовж одного - двох тижні.

На виборі був запущений повагу вересневий зпрем'єри нове пісенний "Сумний" Джамали. Музиканти, які брали участь в створенні пісні спочатку, чули її безпосередньо в студії radio "Рея", повідомляють радійники у Фейсбуку.

Колектив radio "Рея" вибирає пісні Українських музикантів на наступних критеріях: якість музичного вмісту, актуальності, фаховості, цікавості від музичної точки зору, прес-служба "Українського радіо" відмічає.

""Промінь" завжди був лідером в довкіллі україномовної пісні. Вже більше як п'ятдесят років, ми - відкривачами нових імен невідомої Української музики", - говорив креативна директорка радіо "Рей" Viktoriya Польченко.

На її словах, працівники "Рея" можуть відрізняти музику, яка робиться якісно і професійно. "Промінь" стає найсвіжішим двома шляхами: особисто від музикантів, які головним чином є друзями радіо, або редактори спостерігають за музичним простором і забирають якісну Українську музику на розсуді.

Крім того радіоефір, "Рей рекомендує", щоб є можливо слухати на посадовому обличчі нумерують сторінки радіостанцій в SoundCloud - https://soundcloud.com/radioprominua/sets/rado - promn - rekomendu і в соцмережі - https://www.facebook.com/prominfm/. Музиканти це побажання, це їх пісні були в ротаційній машині в програмному "Реї Рекомендує" може послати треки на пошті prominmusic@gmail.com.

Нагадуватиме, навесніпокриття "Рей" до 8 частот розширить у ФМ - діапазоні. 31 серпня "Рей" добрався 1 ФМ - частоту в міський Токмак(Запорізький регіон), і це був він тільки запит