Медіа НЯНЯ

СтруміньUA :: Радіо «Медіа Няня», радіо хвиля, для інсайдерів медіа ринку, що щогодини відбувається на телебаченні, теле і кіно виробництво.

Радіо «Медіа Няня»Радіо-медіа-няня - справжня радіохвиля, що живе у віртуальних просторах Інтернету для всіх інсайдерів вітчизняного (та сусіднього) медіа-ринку, а також для тих, кому просто цікаво, що щогодини відбувається на телебаченні, в кіно, відео і розповсюдження фільмів, телевізійне та кінопродукція та всі інші засоби масової інформації. Який із медіаплеєрів - це сьогодні день народження, який був вигнаний з неї, який був першим каналом і хто влетів у курсанта, який рейтинг улюбленої серії бабусі, про що казали блогери фільмів про новий блокбастер, який коробка була підібрана ще однією комедією з Гоша Куценко, яка веде за вчорашніми новинами, не змогла вимовляти слово «екзистенціалізм», пряму звітність від медіацентрів та серйозні індустріальні події, інтерв'ю з медіа VIPami - все це прослухати прямо до робоче місце зі стовпчиків вашого робочого комп'ютера (але не вставляйте навушники - оділіться колегами!).

Медіа няня транслює цілодобово. Ваш обід (від години до трьох) - наша незалежність! Ваша присутність на робочому місці - це наш піковий час! Протягом усього цього часу трансляція наповнена різною корисною інформацією, яка для замовлення була розбита на розділи та введена в справжню мовну сітку, тобто програму програм. І між передачами звучить музика, вибрана нашим ді-джеєм за одним із основних принципів - саундтреки та пісні з кіно, серіалів та телевізійних шоу.

"Медіа-няня" - це, перш за все, добровільний соціальний проект, створений групою активних постачальників медіа, які не байдужа до проблем і радість медіа-ринку. Всі ці актори працюють над безкоштовною "ідеєю" для медіа-няні, спираючись на особливий ентузіазм, і дуже сподіваються, що коли-небудь це принесе їм гроші або, принаймні, суспільне визнання. Тим часом, вони сподіваються просто зробити свій надзвичайний внесок у процес вдосконалення нашого медіа-ринку. Всі перлини своєї спільної фантазії та творчості можна почути в ефірі, в якому вже є багато заголовків, проектів та програм (див. Програму передач). Якщо ви зацікавлені в цій інформації - станьте нашим спонсором, і ми будемо співати вас діфірам кожну годину нашої трансляції! Або просто розміщуйте оголошення ... Зв'яжіться з босами за це.

Приєднайся до нас!

Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо ви особисто, ваша компанія чи публікація мають великий інтерес і любов до медіа-ринку, то ви можете - залиште свої колонки, коментувати події, а також робити свій непохитний внесок у медіа-індустрію. Творче простір у нашому оточенні достатньо для всіх! Якщо ви запускаєте свій блог про ЗМІ - ми можемо оживити і голосити, навіть у вашому голосі! Напишіть на контакти або на форум.