Медіа НЯНЯ

СтруміньUA :: Радіо «Медіа Няня», радіо хвиля, для інсайдерів медіа ринку, що щогодини відбувається на телебаченні, теле і кіно виробництво.Радіо «Медіа Няня» - це справжня радіохвиля
Радіо «Медіа Няня» - це справжня радіохвиля, що мешкає у віртуальних просторах Інтернету, для всіх інсайдерів вітчизняного (і сусіднього) медіаринку, а також для тих, кому просто цікаво, що щогодини відбувається на телебаченні, в кіно, відео-та кінодістрібьюціі, теле - і кіновиробництві і всіх інших сферах медіа. У кого з медіадеятелей сьогодні день народження, кого звідки вигнали, який канал на першому місці, а хто відлетів в тартарари, який рейтинг у улюбленого бабусиного серіалу, що сказали кіноблоггери про новий блокбастері, яку касу зібрала чергова комедія з Гошею Куценко, який ведучий під вчорашніх новинах не зміг вимовити слово «екзистенціалізм», прямі репортажі з медіатусовок і серйозних індустріальних заходів, інтерв'ю з медіа-VIPами - все це слухайте прямо на робочому місці з колонок свого робочого комп'ютера (разі не вставляйте навушники - поділіться з колегами!).

«Медіа Няня» віщає цілодобово. Ваш обід (з години до трьох) - наш офф-прайм! Ваша присутність на робочому місці - наш пік-тайм! Протягом усього цього часу ефір наповнений різною корисною інформацією, яка для порядку була розбита на рубрики і заверстані в справжню мовну сітку - тобто, програму передач . А між передачами звучить музика, підібрана нашим діджеєм по одному головному принципу - саундтреки і пісеньки з кіно, серіалів і телепередач.

«Медіа Няня» - це, в першу чергу, волонтерський соціальний проект, створений групою ініціативних медіадеятелей, небайдужих до проблем і радощів медіаринку. Всі ці діячі працюють над «Медіа Няней» безоплатно, «за ідею», грунтуючись на голом особистому ентузіазмі, і дуже сподіваються, що коли-небудь це принесе їм гроші або, хоча б, суспільне визнання. А поки що вони сподіваються просто внести свою непосильну лепту в процес удосконалення нашого медіаринку. Всі перли їх спільної фантазії і креативу ви можете почути в ефірі, в якому вже є багато рубрик, проектів і програм (дивіться програму передач ). Якщо ви перейнялися цією інформацією - станьте нашим спонсором і ми будемо співати вам дифірамби кожну годину нашого ефіру! Або просто розмістіть рекламу ... Для цього зв'яжіться з начальством.

Приєднайтесь до нас!

Ми відкриті до будь-якої співпраці. Якщо особисто Ви, Ваша компанія або видання маєте великий інтерес і любов до медіаринку, то ласкаво просимо - ведіть свої рубрики, коментуйте події і теж робіть свій непосильний вклад в медіаіндустрію. Місця для креативу в нашому ефірі вистачить для всіх! Якщо Ви ведете свій блог про медіа - ми можемо його оживити та озвучити, навіть вашим голосом! Пишіть в контакти або на форумі .