РАДІО ГОЛОС НАДІЇ

СтруміньUA :: Християнське радіо Голос Надії - Радіо, що дає надію
Радіо, що дає надію ...

Радіо "Голос надії" - навчальний, музичний медіа, основною метою якого є виховання високо культурного та духовного громадянина в дусі любові до своєї сім'ї, країни, релігії та національної толерантності. Це перше християнське радіо на території України з 20-річною історією.

Голос Надії - це цілодобове радіопередача, підтвердження традиційних сімейних цінностей, духовної освіти, соціальної гармонії та здорового способу життя. Це просто натхненна музика, корисна та цікава інформація, яку варто звернути увагу, духовні роздуми та відповіді на вічні питання. Діяльність радіо "Голос надії" базується на християнських цінностях і віруваннях, тому вміст нашого радіо - позитивне послання - промінь надії в кожному будинку та кожному серці.

Основна мета «Голосу надії» в проблемному тематичному контексті - підтримка сімейних цінностей, патріотичне виховання дітей, духовне та культурне відродження наших співвітчизників, задоволення найглибших емоційних потреб особистості та емоційного відновлення.

Радіо "Голос надії" - це духовні, освітні, освітні, соціальні, дитячі, музичні, сімейні програми та програми з охорони здоров'я.
Ми впевнені, що здорова і щаслива сім'я є запорукою успішного соціально-економічного розвитку суспільства та нації, тому всі наші програми спрямовані на зміцнення сердець наших слухачів віри, надії та любові.

Радіо "Голос надії" - це ваше радіо!