РАДІО ГОЛОС НАДІЇ

СтруміньUA :: Християнське радіо Голос Надії 
Епоха перебудови в кінці минулого століття принесла жителям України нові можливості для духовного та інтелектуального розвитку. Пошук нових ідей істини стали причиною виникнення у свідомості людей болючих питань сенсу буття та богопізнання. Завдяки цьому суспільному поштовху у 1992 році виникла думка про створення українського християнського радіо мовлення, яке б давало відповіді на насущні питання спраглого суспільства.

У витоках християнського радіо «Голос Надії» стояли посвячені та працелюбні християни, такі як Валерій Чунківській, Іван Косован, та Іван Черничко.

На перших етапах розвитку цього медіа передачі записували на Івано-Франківському обласному радіота на Одеській студії. Власної студії на той час не було.

17 травня 1995 в ефірі пролунала перша радіопередача «Голосу Надії». Вона розповідала слухачам про значення молитви в житті кожної людини.

Згодом передачі писалися не в арендованій, а у власній студії в Івано-Франківську.

Починаючи з щотижневої п’ятнадцятихвилинної програми на Другому каналі національного радіо «Промінь», «Голос Надії» незабаром став доступний мільйонам радіослухачів на хвилях Першого національного каналу. Потім студію «Голос Надії» перенесли до Києва. Змінилися ведучі, але звістка надії продовжувала досягати сердець багатьох слухачів у всіх куточках країни.

З Божої ласки сьогодні радіопередачі «Голосу Надії» звучать на хвилях двох каналів чотири рази на тиждень, а також цілодобово в інтернеті.