Громадське ТБ

СтруміньUA :: Українське ТБ Онлайн, цілодобова трансляція українських телеканалів, свіжі новини, аналітичні токшоу, музичні інтернет радіостанції, перегляд спортивних змагань.

Публічне телебачення - медіа для глядача.

Громадськість розпочала групу журналістів, які не влаштовували контроль над більшістю українських ЗМІ. З травня по листопад 2013 року команда журналістів, редакторів та операторів ретельно підготувалася до створення спільноти: працювала над розробкою принципів і правил, визначила стратегію на найближчі роки та передбачала майбутні програми.

Перші передачі Громадського були заплановані на кінець листопада до Дня свободи та саміту у Вільнюсі, де Україна повинна була підписати угоду про асоціацію з ЄС.


Судова справа

Невдача підписання угоди та виведення людей на Майдан змінили свої плани. Вже другий день "Євромайдан-публіки" почав регулярне мовлення. Громадськість мала змогу мобілізувати та розвиватися швидше та інтенсивніше. Протягом перших двох тижнів сотні тисяч українців почали постійно дивитися публіку, а Інтернет-трансляції транслювалися регіональними телекомпаніями.

Незважаючи на величезну кількість робіт до кінця листопада, всі співробітники Громадського були добровольцями, і їхня робота не була оплачена. Лише з грудня Громадськість починає платити свої працівники.

Команда

Багато журналістів Громадського відчувають запуск нових проектів. Одним з найбільш помітних було створення 5 каналу в 2003 році.

У світовій практиці практично немає прикладів громадського мовлення "знизу". Це відповідь на поразку попередніх проектів, які спиралися на великі надії.

Команда громадськості складається в основному з журналістів. У 2014 році важливо посилити його з фахівцями з інших сфер: менеджменту, фінансів, маркетингу, персоналу, безпеки, технічного персоналу.

Команда - Мустафа Найем, Наталія Гуменюк, Сергій Андрушко, Дмитро Гнап, Андрій Сайчук, Джулія Банкова, Тетяна Даниленко, Настя Станко, Зураб Аласанія, Богдан Кутепов, Данило Яневський, Маріана Поштар та багато інших. Глава громадськості в жовтні обрав Романа Скріпіна.

Фінансування

Громадський - це дуже заощаджений проект. Його бюджет в сотні разів менше бюджетів великих національних каналів, його команда в десятки разів менше людей.

Громадськість швидко розвивається, щоб задовольнити потреби глядачів у чесній, доведеній, повній інформації. Цей процес безперервний і безперервний. Йому потрібно працювати кожен день, і в нинішній політичній кризі, і практично цілодобово. Окрім журналістів та редакторів, потрібні професійні менеджери, спеціалісти. Державні видатки наступного року будуть рости, хоча вони залишаться менш непропорційними, ніж інші засоби масової інформації.