Фінансовий БТБ

Струмінь UA :: Українське ТБ Онлайн. БТБ (Банківське телебачення, спершу Банк-TV/Банк-ТВ) — тематичний український телевізійний канал. Створений Національним банком України для підвищення фінансової грамотності громадян. Перший телеканал України, який здійснює телевізійне виробництво лише у форматі HD. 

Банківське телебачення
Телеканал БТБ (ТОВ «Банківське телебачення») створений рішенням правління Національного банку України «з метою інформаційного забезпечення громадян та суспільства своєчасною, достовірною та повною інформацією про політику Національного банку» зі статутним капіталом 10 млн грн.

У липні 2011 року «Банківське телебачення» отримало супутникову ліцензію, у серпні — ефірну цифрову в загальнонаціональному мультиплексі MX-5 з правом мовити у форматі високої чіткості HD.

Мовлення телеканалу розпочалося 25 квітня 2012 року. Головним продюсером каналу стала Людмила Обертинська, генеральним директором — Світлана Криворучко, головним редактором — Світлана Коляда.

У травні 2012 НБУ за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Комтел системи мовлення» на постачання радіо і телепередавальної апаратури для свого каналу та послуги з її налаштування на суму 71,33 млн гривень.

Першим проектом БТБ, що вийшов в ефір, був цикл освітніх фільмів «Фінансова академія». У серпні телеканал змінив логотип «Банк-TV» на БТБ та зменшив частку програм власного виробництва у програмній концепції. 15 грудня 2012 БТБ змінив пропорції зображення на 16:9.

У листопаді 2012 року БТБ став ексклюзивним партнером в Україні світового лідера серед фінансових медіа — Bloomberg Television.

ТОКШОУ
українське токшоу онлайн

  • Москва неминуче визнає автокефальну церкву в Україні – Зоря :: Радіо Свобода Гості передачі «Ваша Свобода»: Євстратій Зоря, архієпископ УПЦ КП, Георгій Коваленко, протоієрей УПЦ (МП) Віталій Портников: Верховна Рада Україниухвалила звернення до Вселенського патріарха Варфоломія Другого з закликом надати автокефалію ...
    Опубліковано·20 черв. 2016 р., 07:50 TB Show News
  • Контрактна військова служба стала серйозним конкурентом на ринку праці – фахівці :: Радіо Свобода Гості передачі «Ваша Свобода»: Андрій Лисенко, речник Адміністрації президента України з питань АТО та Михайло Самусь, військовий експерт​. Олександр Лащенко: Треба відпрацювати план загальної мобілізації в Україні, якщо дійде до ...
    Опубліковано·20 черв. 2016 р., 07:47 TB Show News
  • «Ми вірили, що наш ривок на Захід там підтримають, а це не виправдалося» :: Радіо Свобода Гості передачі «Ваша Свобода»: Олег Волошин, експерт міжнародник та Олеся Яхно, політичний експерт. Олександр Лащенко: «Закликаю вас не продавати цінності та зберегти санкції проти Росії. Не думаю, що ми повинні ...
    Опубліковано·20 черв. 2016 р., 07:44 TB Show News
Відображаються 1 - 3 із 999 записів. Переглянути більше »