EWTN - католицький телеканал

Струмінь UA :: Українське ТБ Онлайн. EWTN - католицький телеканал, який діє в Україні з 2011 року.
8 грудня, о 19.00 годин Архиєпископ Петро Мальчук, Ординарій київський Житомир Дієцезії РКЦ, натиснув на кнопку на стенді запущені першого католицького телеканалу в Києві - Телебачення Вічного Слова EWTN. Надалі передплатники компанії "Будуть" може заглянути TV канал EWTN в телевізійну мережу Києва.
"Сьогодні спочатку в історії України ми почали католицьке телебачення. На сьогодні ми можемо перевести тільки в Києві, але просимо Бога, що скоро Телебачення EWTN змогло подивитися також і в інших містах України. Для цієї мети потрібний прохача і підтримку багатьох осіб", - Павло Вишковський, директор Католицького Mediacenter, відмітив о.
"Католицький телеканал EWTN в Киві від ряду об'єктивних причин спочатку буде головним чином Англомовний, але Католицький Mediacenter пробуватиме, що глядач уранці перед працею і в годині вечора мав можливість подивитися програми, що дублюються Українською мовою вже. Зростання кількості програм залежить українську мову від цього, скільки буде добровольцями, які знають англійську мову і здатний допомогти з перекладами", - це є відмітив в повідомленні Католицького mediacenter.
КМЦ запрошує до добровольців участі, які знають англійську мову і мають бажання присвятити декілька власних вільних часів годин на тиждень, щоб допомогти увійти переклад(також за допомогою Інтернету до ініціативи може бути прикладений некияни). Точно із-за праці таких добровольців кількість програм поступово виростить українську мову.
Обслуговуванню передує початок Богослова каналу, впродовж того, що Архиєпископ Петро молився для усіх працівників Католицького Mediacenter про благословення Доброти і охороняючи Рідного Богослова, а також про благословення Доброти для теми розвитку Телебачення Вічного Слова EWTN.