ATR Channel

Струмінь UA :: Українське ТБ Онлайн «Про Схід для Заходу та про Захід для Сходу»Логотип ATR.jpgATR — перший кримськотатарський телеканал. 31 березня 2015 року припинив мовлення через невидачу ліцензії російською окупаційною владою. З вечора 17 червня 2015 року канал відновив мовлення з Києва.

Програми виходили кримськотатарською, російською та українською мовами. 60% мовлення каналу було російською мовою, 35% — кримськотатарською, 5% — українською.

У зв'язку з принциповою позицією редакції та журналістів каналу, спрямованою на висвітлення реальної ситуації з правами кримськотатарського народу на окупованих територіях Криму, російська влада неодноразово погрожувала відключенням каналу та, зокрема, в кінці січня 2015 року, вилучила сервер каналу, що унеможливило трансляцію передач каналу ATR.

31 березня 2015 року телеканал припинив мовлення у Криму, оскільки окупаційна російська влада не надала ліцензії кримськотатарським ЗМІ, зокрема й ATR, на подальшу роботу, попри численні подачі документів. Заступник генерального директора телеканалу Ліля Буджурова зазначила, що рішення про закриття телеканалу ATR вдарило не по телеканалу, а по всьому народу: