ATR Channel

Струмінь UA :: Українське ТБ Онлайн «Про Схід для Заходу та про Захід для Сходу»
Логотип ATR.jpgАТР - перший кримськотатарський телеканал. 31 березня 2015 р. Припинилося трансляцію через відсутність ліцензії російськими окупаційні владою. Увечері 17 червня 2015 року канал відновив трансляцію з Києва.

Програми вийшли з кримськотатарської, російської та української мов. 60% каналу транслювалися російською мовою, 35% - кримськотатарська, 5% - українською мовою.

Через принципову позицію редакції та журналістів каналу, спрямованої на висвітлення реальної ситуації з правами кримськотатарського народу на окупованих територіях Криму, російська влада неодноразово загрожувала відключити канал і, зокрема, , наприкінці січня 2015 року вилучив сервер каналів, що зробило неможливим трансляцію програми. канал ATR

31 березня 2015 р. Телевізійна станція припинила трансляцію в Криму, оскільки опозиційні російські органи влади не надавали ліцензії кримськотатарським засобам масової інформації, включаючи ATR, для подальшої роботи, незважаючи на численну подачу заявки. Заступник генерального директора телеканалу Лілія Бужурова заявила, що рішення про закриття каналу АТР не потрапило на телеканал, а навколо людей: