Футбол 1

Струмінь UA :: Українське ТБ Онлайн. Футбол 1 — Великий футбол с Александром Денисовым


Телеканали "Футбол 1" / "Футбол 2" - перші спеціалізовані телеканали в Україні для широкої аудиторії шанувальників, присвячених виключно футболу. Світові трансляції, європейські, чемпіонати та кубки України, матчі національної команди, турніри УЄФА та ФІФА, а також власні виробничі програми. Директор - Олександр Денисов.

Канали доступні у пакеті оператора платного супутникового телебачення Xtra TV, а також операторів кабельного та IP-телебачення SD та HD.
"Футбол 1" / "Футбол 2" є частиною "Media Group Ukraine Ltd", яка належить компанії "Систем Кепітал Менеджмент".

18 листопада 2008 року транслювався телеканал "Сучасний телеканал" - "Футбольний телеканал". Його перша трансляція - це гра між командами України та Білорусі у відбірковому етапі до Чемпіонату світу 2010 року. Перша пряма трансляція була матчем Україна-Норвегія.

1 березня 2011 року на українському ефірі з'явився телеканал "Футбол +". І 30 листопада 2013 року імена телеканалів "Футбол" та "Футбол +" були змінені на "Футбол 1" і "Футбол 2", а канали були включені в єдиний пакет операторів. Графічний дизайн трансляції телеканалів став єдиним, програмування стало настільки ж важливим: матчі всіх чемпіонатів та програм, присвячених їм, розподіляються у співвідношенні співвідношення. Влітку 2014 р. Канали стали офіційними телекомпаніями Чемпіонату світу в Бразилії, а восени вони почали транслювати кваліфікаційні матчі Чемпіонату Європи 2016 року, зокрема матчі національної збірної України. Також телеканали "Футбол 1" / "Футбол 2" - офіційні телерадіокомпанії Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА (у вересні 2014 року перемога виграла тендер на трансляцію Європейських Кубків, ставши ексклюзивними власниками в Україна для Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА на 2015 рік - 2018 років). У 2016 році телевізійні канали «Футбол 1» та «Футбол 2» отримали приз «Телетріумф» у номінації «Спортивна програма» за програмою «Великий футбол. Євро-2016».